Online fotosběrna

Samoobslužné digi-foto

Kvalitní digitální fotografie během několika minut...

Díky automatu Kodak Picture maker Kiosk můžete materializovat všechny své digitální obrázky - během několika minut! Bez ohledu na to, zda máte digitální fotoaparát nebo mobilní telefon, stačí provést pouze čtyři snadné kroky a získáte velmi kvalitní fotografie, se kterými se můžete pochlubit své rodině i přátelům.
 

 

 

1. Načtení

Načtěte obrázky do automatu Kodak Picture Maker vložením paměťové karty nebo je přeneste z mobilního telefonu pomocí technologie Bluetooth nebo infračerveného přenosu.

2. Výběr

Nyní se všechny obrázky zobrazí na obrazovce jako miniatury. Pomocí příkazů v horní části obrazovky vyberte a upravte obrázky, které chcete vytisknout. Obrázky můžete zvětšit, oříznout, obnovit, vytisknout černobíle a dokonce vybrat určitý počet obrázků (1, 2, nebo 4) pro tisk fotografií vysoké kvality.

3. Tisk

Jednoduše vyberte požadované obrázky, zvolte počet kopií jednotlivých obrázků a stiskněte možnost pro tisk. Během několika minut získáte fotografie vysoké kvality.

4. Uložení

Můžete také uvolnit místo na paměťové kartě fotoaparátu nebo v mobilním telefonu uložením oblíbených fotografií na disk CD Kodak Picture. Pak budete mít původní soubory vždy k dispozici pro další zobrazení nebo tisk v budoucnu a díky tomu můžete pokračovat ve vytváření dalších skvělých fotografií.
 

Co všechno ještě automat umí?

Jednoduše ovladatelná doteková obrazovka umožňuje automatu Kodak Picture Maker Kiosk nabídnout mnoho různých skvělých funkcí pro zdokonalení a obnovení obrázků. Můžete dokonce přidat efekty nebo změnit formát a velikost a také vytvářet fotografie z různých zdrojů pomocí skeneru pro barevný tisk nebo jiných digitálních médií a disků CD.

Funkce zdokonalení umožňují

  • oříznout a změnit velikost částí obrázků
  • eliminovat efekt červených očí
  • upravit jas a kontrast
  • obnovit barvy u vybledlých nebo tmavých obrázků

Proč neupravit obrázky podle vlastního vkusu pomocí efektů, například:

  • hnědých tónů
  • převedení obrázků na černobílé
  • vložení textu nebo okrajů

Nebo dokonce změny velikostí a formátu vytištěných fotografií. Můžete vytisknout:

  • formát 10x15 cm zahrnující 1 nebo více obrázků při jednom tisku
  • formát 13x18 cm s bílými okraji
  • formát 15x20 cm 

Časté otázky

Co je to digitální médium?

Jakékoli zařízení používané k uložení digitálních obrázků. Převážně se jedná o karty do digitálních fotoaparátů a disky CD. Různí výrobci vyrábějí různé typy karet. Automaty Kodak Picture Maker Kiosk přijímají karty Compact Flash Card, Secure Digital Card, Sony Memory Stick a Memory Stick PRO a xD Picture Card.

Co mohu vytisknout pomocí mobilního telefonu?

Vzhledem k velikosti obrázků, které může mobilní telefon vyfotografovat a přenést, můžete současně vytisknout 2, 4 nebo 9 obrázků. Zeptejte se některého člena našeho personálu na další efekty zdokonalení obrázku.

Jaké formáty souborů jsou přijímány a vytvářeny?

Automat Kodak Picture Maker Kiosk přijímá soubory ve fotmátu JPEG, TIFF a BMP.